Strona główna Firma Oferta Kontakt Dojazd

UWAGA! Przedstawione tutaj towary podane zostały jako przykładowe i stanowią niewielką część naszej oferty handlowej.

KATALOG » Hydraulika siłowa » Zasilacze hydrauliczne

Zasilacze hydrauliczne.

Oferujemy zasilacze hydrauliczne odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Proponujemy rozwiązania standardowe oraz wersje kompaktowe, a także modele przygotowywane specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań Inwestorów. W asortymencie dostępne są wersje podstawowe oraz modele rozbudowane i przeznaczone do rozbudowy. Cechują je odmienne parametry techniczne, jak typ pompy, rodzaj cieczy roboczej, zakres temperaturowy cieczy roboczej, itp.

Proponowane przez nas modele cechuje wykorzystanie wysokiej jakości zespołu pompowego, w pełni sprawnego i niezawodnego, a także wprowadzenie zbiorników hydraulicznych o zróżnicowanej pojemności. Sprzęt zaopatrzony jest w skrzynkę sterowniczą z funkcjonalnymi sterownikami, zapewniając prostą obsługę. Ponadto na życzenie Klientów jesteśmy w stanie pomóc w doborze aparatury kontrolno-pomiarowej.

Dostępne w asortymencie konstrukcje umożliwiają optymalne zasilanie w medium odbiorniki hydrauliczne. Zasilacze hydrauliczne mogą być wykorzystywane do ładowania akumulatorów hydraulicznych i zasilania siłowników, silników, układów smarowania, itp. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w szczególności w maszynach i urządzeniach, mobilnych oraz stacjonarnych jak, np.: naczepy uchylne, dźwigi, windy, itp.

Proponujemy dodatkowe zaopatrzenie zasilaczy hydraulicznych. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, sprzęt może być wyposażony w chłodnicę, termostat, elektroniczny wskaźnik poziomu oleju, a także inne rozwiązania zwiększające funkcjonalność. Proponowane przez nas elementy dedykowane są do pracy ciągłej.

W katalogu szczegółowym nie znaleziono wpisów.
Prosimy o kontakt [dane do kontaktu]


 Powrót do katalogu 


Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać:

• wysyłając email na adres:   prembud@prembud.eu

• poprzez formularz na naszej stronie:    FORMULARZ

• telefonicznie    34 365 63 00;  34 361 00 22
lub faxem:  34 368 32 80

• w siedzibie naszej firmy:    Kontakt       Mapa

© PREMBUD S.C. | 42-226 Częstochowa ul. Św. Jadwigi 141F | tel:34 365 63 00 , email: prembud@prembud.eu
Projekt: LiWeb.pl