Prembud S.C.

UWAGA! Przedstawione tutaj towary podane zostały jako przykładowe i stanowią niewielką część naszej oferty handlowej.

KATALOG » Hydraulika siłowa » Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne

Proponujemy siłowniki hydrauliczne, które umożliwiają zmianę energii ciśnienia dostarczanej cieczy na energię mechaniczną ruchu. Ich charakterystyczna budowa, a także pewność ruchu oraz możliwość osiągnięcia dużych sił przy niewielkich i regulowanych prędkościach sprawiła, że znajdują szeroki zakres zastosowań. Wykorzystywane są powszechnie w maszynach budowlanych i urządzeniach górniczych. Rozwiązanie może być stosowane także w różorodnym sprzęcie przemysłowym.

Umożliwiamy zakup siłowników hydraulicznych jednostronnego i dwustronnego działania. Proponujemy między innymi modele kołnierzowe. Wśród dostępnych egzemplarzy znajdują się wyroby znanych i cenionych w branży producentów. Chętnie wzbogacamy nasz asortyment o nowe modele, jednocześnie mamy w ofercie klasyczne rozwiązania. Proponujemy siłowniki hydrauliczne o określonym skoku, średnicy oraz nominalnym ciśnieniu pracy. Pomagamy w doborze rozwiązania zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów, uwzględniając niezbędne dla prawidłowej pracy urządzenia parametry.

Na stronie internetowej nie przedstawiamy wszystkich naszych propozycji. Jeśli nie znajdziecie interesującego Was modelu, to koniecznie skontaktujecie się z nami. Udzielamy odpowiedzi telefonicznie, mailowo, faxem, a także wyjaśniając zagadnienia w zapytaniach wystosowanych w formularzu. Informujemy o parametrach urządzenia oraz o cenie. Osoby preferujące kontakt osobisty zapraszamy do stacjonarnego punktu sprzedaży w Częstochowie.

lp.
zdęcie
opis towaru

 Powrót do katalogu 


Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać:

• wysyłając email na adres:   prembud@prembud.eu

• poprzez formularz na naszej stronie:    FORMULARZ

• telefonicznie    34 365 63 00;  34 361 00 22
lub faxem:  34 368 32 80

• w siedzibie naszej firmy:    Kontakt       Mapa

© PREMBUD S.C. | 42-226 Częstochowa ul. Św. Jadwigi 141F | tel:34 365 63 00 , email: prembud@prembud.eu
Projekt: LiWeb.pl