Prembud S.C.

Hydraulika siłowa - armatura hydrauliczna

Podstawą naszej oferty jest hydraulika siłowa. W szerokim rozumieniu dotyczy ona wykorzystania układów hydraulicznych, czyli poszczególnych części, tworzących zespoły, przekazujące energię bądŸ umożliwiających sterowanie za pośrednictwem cieczy pod wpływem ciśnienia. Mechanizm swojego działania opiera na wykorzystaniu praw fizyki w codziennym funkcjonowaniu wielu maszyn i sprzętów. Znajduje zastosowanie w akumulatorach, chłodnicach, silnikach, maszynach budowlanych, dŸwigach, windach, itp.

Jednym z podstawowych elementów hydrauliki siłowej są pompy, które odpowiadają za wprowadzenie cieczy w ruch. To dopiero nadany ruch determinuje wytworzenie ciśnienia. W naszej ofercie dostępne są pompy zębate, tłoczkowe, ręczne i łopatkowe. Ponadto oferujemy silniki i siłowniki hydrauliczne , a także armaturę, szybkozłącza, rury, tuleje, węże i przewody, rozdzielacze uszczelnienia. Dysponujemy także asortymentem manometrów, które umożliwiają pomiar ciśnienia.

W naszej ofercie znajdują się produkty z zakresu hydrauliki siłowej dedykowane do różnego rodzaju zastosowań. Proponujemy elementy cenionych w branży producentów, posiadających doświadczenie w zakresie wytwarzania przedmiotów wykorzystywanych w hydraulice siłowej. Oferta została skomponowana z myślą o możliwości wyboru spośród najlepszych rozwiązań. Zadbaliśmy również o zagwarantowanie atrakcyjnych cen. Chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi na pytania oraz pomożemy Wam znaleŸć odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych preferencji i potrzeb.

          Zębate
          Tłoczkowe
          Ręczne
          Łopatkowe
     Armatura
          Korki
          Trójniki
          Tulejki redukcyjne
          Złączki kolankowe
          Złączki proste
     Szybkozłącza
     Manometry
     Tłoczyska
     Rury
     Tuleje brązowe
          Przewody hydrauliczne
          Węże ciśnieniowe
     Uszczelnienia
 
© PREMBUD S.C. | 42-226 Częstochowa ul. Św. Jadwigi 141F | tel:34 365 63 00 , email: prembud@prembud.eu
Projekt: LiWeb.pl