Prembud S.C.

Remont, naprawa i regeneracja siłowników hydraulicznych

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych w zakresie hydrauliki. Przeprowadzamy remonty, naprawę i regenerację siłowników, pomp i przewodów hydraulicznych. O wysoki poziom świadczeń we wspomnianym zakresie dba sekcja usługowa naszej firmy. Remont bądź naprawa siłowników hydraulicznych realizowane są z dbałością o zachowanie najwyższych standardów i wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych bądź najlepszych zamienników.
warsztat naprawy siłowników hydraulicznych

Przeprowadzamy nie tylko naprawy siłowników hydraulicznych, ale także innych elementów hydrauliki w maszynach budowlanych JCB, CAT, VOLVO, CASE, Komatsu , Fermec, a także w koparkach, koparko-ładowarkach i przyczepach innych marek. Jesteśmy także w stanie dorobić siłowniki hydrauliczne zgodnie z dostarczonym wzorem, szkicem, rysunkiem. Elementem naszej oferty usługowej jest także regeneracja siłowników hydraulicznych.


Dokonujemy napraw prostych oraz tych bardziej złożonych. Przeprowadzamy czynności, wymagające wyłącznie profesjonalnej wymiany uszczelnień, jak też wykonujemy usługi opierające się na wymianie całych podzespołów, a nawet podejmujemy się wykonania całkiem nowego siłownika. Naszym celem jest przywrócenie wcześniejszej sprawności mechanizmu przy zaoferowaniu ceny niższej niż ta związana z zakupem nowego silnika. Dostosowujemy zakres naszych działań do faktycznych potrzeb i stanu technicznego powierzonego nam sprzętu.

Na wykonane przez nas prace udzielmy gwarancji. Elementy wymagające naprawy, remontu, regeneracji można dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy w Częstochowie bądź przesłać, odpowiednio zabezpieczoną przesyłką pocztową lub kurierską. Szczegółowe informacje o świadczonych usługach znajdują się w specjalnej sekcji naszej firmy: Remonty, regeneracja i naprawa siłowników hydraulicznych .

Regeneracje i naprawy siłowników hydraulicznych wykonujemy także do innych koparek, koparko-ładowarek, przyczep oraz pojazdów.

Zapraszamy do zapoznania się  ze szczegółami naszej oferty 

rysunek siłownika hydraulicznegorysunek siłownika hydraulicznego
© PREMBUD S.C. | 42-226 Częstochowa ul. Św. Jadwigi 141F | tel:34 365 63 00 , email: prembud@prembud.eu
Projekt: LiWeb.pl