Części i podzespoły do maszyn budowlanych

Dysponujemy rozbudowaną ofertą podzespołów i części do maszyn budowlanych. W sprzedaży znajdują się elementy dedykowane do sprzętu marki CAT, JBC, Białoruś, Staliniec, Waryński, Menc. Proponujemy rozwiązania do betoniarek, ładowarek, a także innych maszyn budowlanych. Są to elementy oryginalne, pozyskiwane od producenta, bądŸ najlepsze, dostępne na rynku zamienniki. Przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą najpopularniejsze modele sprzętu wymienionych wcześniej producentów oraz innych marek. Konstruując asortyment mieliśmy na uwadze zagwarantowanie jak największego wyboru.

Wprowadzamy do oferty wyłącznie sprawdzone podzespoły i części do maszyn budowlanych. W asortymencie znajdują się elementy o wysokiej jakości. Przedmioty wykonane są z dobrej klasy materiałów, co zapewnia długą żywotność i wysoką niezawodność. Stworzone są także ze szczególną dbałością o dokładność wymiarową, dzięki czemu są w pełni kompatybilne z dedykowanym sprzętem. Wyroby spełniają normy i wymogi producentów sprzętu.

Dla ułatwienia poszukiwań pogrupowaliśmy podzespoły i części do maszyn na kategorie, odpowiadające producentowi oraz poszczególnym modelom sprzętu. Jeśli w naszej ofercie nie możecie odnaleŸć konkretnego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na zgłoszenia telefoniczne i mailowe oraz nadsyłane poprzez formularz. Udzielamy szczegółowych informacji o dostępnej ofercie i staramy się znaleŸć rozwiązanie dla poszukiwanych rozwiązań. Przekazujemy także szczegółowe informacje dotyczące ceny części.

     OstrĂłwek
     DT-75
     Białoruś
     Staliniec
          Staliniec S-100
          Staliniec S-130
     Waryński
          Waryński K-606
          Waryński K-611
          Waryński K-406
          Waryński K-408
     KM-251
          Ĺadowarka Ł-200
          Ĺ-34
     Menck M250H
     Betoniarki
          Zęby
 
© PREMBUD S.C. | 42-226 Częstochowa ul. Św. Jadwigi 141F | tel:34 365 63 00 , email: prembud@prembud.eu
Projekt: LiWeb.pl